Mersin Yol Yardım

Mersin Yol Yardım

Oto Kurtarma

Mersin yol yardım firmamız, sektörün bütün kategorilerinde hizmet vermektedir. Yol yardım, oto kurtarma, oto çekici işlerinin yanı sıra Mersin ve bütün ilçelerinde vinç hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu şekilde geniş bir yelpazede çalışmamamızın en büyük sebebi kendi işlerimizin tamamını kendi bünyemizde yapma isteğinden geçmektedir. Çünkü oto kurtarma işi sadece bir çekici araç ile maalesef tam teşekküllü bir şekilde yapılamamaktadır. Düşünün ki, kaza yapmış bir araç olsun ve yolda değil de, yoldan daha çukur, şarampol diye tabir edilen yerde olsun. Bu araç maalesef vinç olmadan kurtulamaz. Peki bünyenizde vinç yoksa ne yapacaksınız? Ya işi yapmayacak ya da başka bir firma ile bu işi ortak organize edeceksiniz. Nerden bakarsanız bakın tutarsız bir durum ortaya çıkacak. Dolayısıyla biz bu durumlarla kendimizi ve müşterilerimizi baş başa bırakmamak için geniş araç parkurumuz ile hizmetlerimizi yapmaktayız.

Oto kurtarma hizmetlerimizi geniş araç parkurumuz ve konusunda profesyonel ekiplerimizle birlikte yapmaktayız.

Oto kurtarma işi gerçekten çok kapsamlı bir iştir. Tecrübe bu sektörde çok çok önemlidir. Gerek arıza yapmış, gerekse de kaza yapmış bir aracı kurtarmak istiyorsanız, hem yolları, hem bölgeyi, hem araçları, hem sektörü, hem de işi çok iyi bilmelisiniz. Zira yaptığımız işin tam karşılığı sadece maddiyat cihetinde olmayıp, bazen araçlarda insan ya da hayvan dostlarımızda olabilmektedir. Böyle durumlarda ekiplerimiz, sağlık ekiplerini derhal arayarak, onların gelmesini beklemekte ve hemen araç kurtarma işine yönelmemektedir. Ekiplerimiz bu konuda gerçekten tecrübelidir.

Oto kurtarma konusunda lider firma, Mersin Yol Yardım 

Firmamız Mersin Yol Yardım, Mersin ve ilçelerinde oto kurtarma konusunda lider firma konumundadır. Bugüne kadar binlerce oto kurtarma işi gerçekleştiren firmamız, bölgede bu işi en kapsamlı yapan firmadır. Eğer, Mersin ve ilçelerinde oto kurtarma konusunda bir yardıma ihtiyacınız olursa firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Oto Kurtarma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?