Mersin Yol Yardım

Mersin Yol Yardım

Kurumsal

Mersin Yol Yardım firmamız kurulduğu ilk günden beri, Mersin ve 13 ilçesinin yanı sıra çevre il ve ilçelere de yol yardım konusunda hizmetler vermektedir. Hizmet yelpazemizin kapsamı olabildiğince geniştir. Bu hizmet genişliğinin sebebi ise, siz değerli müşterilerimize hizmet verdikten sona yüzünüzde beliren memnuniyetin bize yansıyan tarafında ki müthiş hazzında gizlidir. Biz evet işimizi yapalım, gayemiz de bu zaten, bunun karşılığında para da kazanalım, bu da doğru, ama tüm bunları yaparken bize güvenen ve itimat eden müşterilerimizi de asla mahçup etmeden onların memnuniyetine de şahit olalım. Zira müşterilerimizin memnuniyeti bizler için paradan çok ama çok daha kıymetlidir.

Kalite bizim işimiz…

Firmamız, tüm işlerinde kurumsal yapıda hareket etmektedir. Tüm çalışanlarımız da bu doğrultuda hizmetlerini ifa etmektedir. Kaliteden asla ödün vermeden, A klas hizmetler sunan Mersin Yol Yardım firmamız, oto kurtarma, yol yardım ve oto çekici hizmetlerinin yanı sıra vinç hizmetleri de sunmaktadır. Vinç hizmetlerimiz saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da uzun süreli kiralama şeklindedir. Oto kurtarma, yol yardım veya oto çekici hizmetlerimiz ise ihtiyaç halinde derhal yapılan bir hizmet statüsündedir.

Mersin Yol Yardım, güveninizin eseri

Firma olarak tüm işlerimizi doğru düzgün bir şekilde ve maksimum kalite de yerine getirirken, fiyat politikamızı da olabilecek en alt seviye de tutmaya çalışmaktayız. Bir kere değil, devamlı ve uzun süreli çalışma gayreti içerisinde olan firmamız Mersin Yol Yardım, bugüne değin uzun yıllardır bölgede yapmış  olduğu çalışmalarından ötürü de zaten bunu ispatlamış durumdadır. Bu güven sizin eseriniz.

Mersin Yol Yardım Hizmetleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?