Mersin Yol Yardım

Mersin Yol Yardım

Mersin Yol Yardım

Mersin yol yardım firmamız, Mersin bölgesinin en eski ve en tecrübeli firması konumundadır. Sektörde uzun yıllardır bölge halkına ve bölgeye gelen misafirlerine oto kurtarma, yol yardım ve oto çekici konularında hizmet vermektedir. Firmamızın yol yardım hizmetleri tabiri caizse bisikletten büyük tonajlı iş makinalarına varıncaya kadar tüm araçları kapsamaktadır. Zira yol yardım araç parkurumuzun yelpazesi son derece geniştir. Bünyemizde oto çekici, oto kurtarma, yol yardım araçlarının yanı sıra vinç ve forklift gibi iş makinaları da bulunmaktadır. Ayrıca gezici servis araçlarımız da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için faal bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

Mersin yol yardım firmamız, Mersin ve tüm ilçelerine 24 saat esasına göre hizmet vermektedir.

Evet firmamız, yol yardım konusunda senenin 365 günü, 24 saat esasına göre bölgede faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız, Mersin’in ilçelerinin yanı sıra çevre il ve ilçelere de yol yardım hizmetleri götürmektedir. Ayrıca talep halinde ülkemizin 81 iline şehirler arası araç taşıma ve sevkiyat konusunda da faaliyetlerimiz devam ettirmekteyiz.

Mersin Yol Yardım, yaz kış demeden, 4 mevsim emrinizdedir.

Firmamız, yol yardım hizmetlerini 4 mevsim vermektedir. Yaz, kış farketmeksizin her mevsimin durumuna ve şartlarına göre hazır ve nazır olan Mersin yol yardım firmamız, sizlerin memnuniyeti için büyük bir özveri ile çalışmalarını yürütmektedir. Eksiksiz ve noksansız, son derece planlı şekilde yol yardım hizmetlerimizi verirken güvenliği asla elden bırakmadan çalışmaktayız. Çünkü, yaptığımız işin sorumluluğunu biliyoruz ve bu sorumluluğun üzerimize yüklediği yükün de farkındayız. Bu cihetle firmamız sizlere en güvenli hizmeti, en seri şekilde sunmaktan onur ve gurur duyarak hizmetlerini yerine getirmektedir. Bizimle güvendesiniz.

Mersin Yol Yardım

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?